SquashHrajeme amatérskou ligu

V S centru se pravidelně konají zápasy "Děčínské amatérské squashové ligy". Pokud máte zájem zjistit více informací přejděte stránky dcasl.cz.

Squash

Hra squash je dynamický raketový sport, založený na odrazu míčku o stěnu. Hraje se mezi dvěma hráči na kurtu, který tvoří poměrně malý prostor obklopený čtyřmi stěnami. Úkolem hráče je udeřit míč tak, aby jej soupeř nemohl zahrát dovoleným způsobem. Po podání se hráči střídají v odpálení míče. Hráč musí míč odehrát dřív, než dvakrát dopadne na zem. Míč se musí odrazit od přední stěny pod hraniční čarou a zároveň nad „signálem“, buď rovnou nebo po odrazu od jedné či více dalších stěn. Při hře jsou oba hráči na jednom kurtu (sdílejí společný prostor), pokud má jeden z hráčů pocit, že mu druhý zabránil míč přijmout, může požádat o opakování míče.

ALTERNATIVA NA SQUASH KURTU
S-BADMINTON

Od  20.1. je nově v provozu nový (mírně upravený)sport ,,S-badminton“,který je ve 3. squashovém kurtu.

Tento sport je zavedený v ČR i v jiných sportovních centrech.

Záměrem vložení nového sportu je  nabídnout prostor na badminton v době jeho vyprodání a využít  prostor,který není vytížen squashem .

 

Pravidla obdobná jako badminton (počítání……)

Pro koho je vhodný tento kurt:

-pro začátečníky a rekreační hráče, kteří si jdou pinknout pro pohyb a zábavu

-pro děti (začátečníky)

-pro hotelové hosty, když je obsazený hlavní kurt badmintonu

  

Odlišnost od klasického badmintonu:

-u S-badmintonu na squashovém kurtu nejsou vymezené kraje kurtu,tudíž jako aut počítáme míček,který se dotkne bočních a zadních stěn kurtu nebo přelítne mimo kurt

-při podání stojíme uprostřed své strany kurtu

-boty používat se světlou podrážkou !!!

 

Ceník:        -stejný jako na squash


Internetový marketing, SEO, PPC – Virtua.cz